Konsultacje ślubne

nauka pierwszego tańca pierwszy taniec wesele taniec weselny niezapomniany pierwszy taniec

Wiemy jak ważny jest dzień ślubu i chcemy pomóc Wam uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym. Nasz indywidualnie dostosowany program ślubny daje pewność i umiejętności pozwalające na wykonanie różnych rodzajów tańca. Kiedy ten magiczny moment nadejdzie, Wasi znajomi i rodzina będą zachwyceni elegancją, stylem i wdziękiem Waszego tańca.

W krótkim czasie nasi wykwalifikowani instruktorzy pomogą Wam nauczyć się kilku podstawowych kroków, lub jeśli macie więcej czasu, stworzyć choreografię Waszego pierwszego tańca. Niezależnie czy chcecie nauczyć się zaledwie kilku kroków, czy chcecie stworzyć choreografię godną YouTube’a, jesteśmy tu dla Was!

Jest to również świetny sposób na świetną zabawę i relaks przed i po Waszym “wielkim dniu”.  Przyjemnie spędzony wspólnie czas podczas nauki tańca sprawia, że jest to doskonałe hobby dla par. Pierwszy taniec jest wyrazem Waszej wiecznej miłości i zaangażowania. Dlatego przyjdźcie do Fred Astaire Dance Studio by dać niezapomniany taniec wszystkim obecnym na Waszym weselu.

Zapraszamy na ślubną konsultację. W ciągu dwóch 30 minutowych lekcji prywatnych zaplanujemy Wasz pierwszy taniec, pomożemy w doborze muzyki i nauczymy podstawowych elementów kilku tańców. To wszystko w promocyjnej cenie 50 zł! (oferta ważna do 1.11.2016 r.)