Nowy Kurs! American Style – taniec użytkowy!

Zapisz się na jesienną odsłonę American Style od podstaw już od 9. października 2018 i wprowadź nutę amerykańskiego stylu do swojego tańca! ?

Potrzebujesz więcej szczegółów?

Czy taniec towarzyski kojarzy Ci się tylko z pokazem turniejowym i pozycjami niemożliwymi do wykonania dla zwykłego śmiertelnika? Dzięki American Style okaże się to łatwiejsze niż dotychczas! Jak to możliwe? Styl amerykański, odchodząc od aspektu pokazowego tańców towarzyskich, skupia się przede wszystkim na ich praktycznym zastosowaniu w codziennych sytuacjach. Ten unikalny system nauczania stworzony przez samego Freda Astaire’a jest doskonalony od początku istnienia szkoły tak, aby każdy efektywnie nauczył się tańczyć w miłej i bezstresowej atmosferze! Takie tańce jak Rumba, Salsa, Mambo, Cha Cha, Samba, Swing, a także Walc Angielski, Fokstrot, Tango, Walc Wiedeński przestaną być już tylko niedoścignionymi marzeniami, ponieważ nie uczymy sztywnych układów, ale tego, jak łączyć poznane figury w poszczególnych tańcach do różnych rodzajów muzyki.
Przyświeca nam zasada nauki poprzez zabawę. ? Zatem baw się tańcem, przy okazji ucz się nowych ruchów i próbuj nowych tańców! Bez sztywnych ram i skomplikowanych, pamięciowych układów!

Lubisz konkrety?

Kurs American Style od podstaw to cykl obejmujący 4 zajęcia 1,5-godzinne, podczas których poznasz najbardziej popularne tańce towarzyskie nauczane rewolucyjną metodą Freda Astaire’a. Gwarantuje Ci to praktyczną umiejętność stosowania różnych gatunków tańca zamiast pamięciowe opanowywanie choreografii.

Co to da?

Podczas kursu nauczysz się cieszyć tańcem, zdobędziesz nowe zdrowe hobby i umiejętności, którymi zabłyśniesz na każdej imprezie. Taniec da Ci pewność siebie (nie tylko na parkiecie) i, co ważne, jest idealnym sposobem na walkę ze stresem!

Kiedy, gdzie i za ile?

Start: 9.10.2018 w godzinach 20:00-21:30
Zajęcia trwają 1,5 godziny.
Fred Astaire Dance Studio Poznań, Grottgera 4/2.

Koszt: 

120zł od osoby (60zł z kartą Multisport lub Ok System).

Jak się zapisać?

Zadzwoń: 661 425 120
Napisz: poznan.poland@fredastaire.com

Liczba miejsc ograniczona!
Pamiętaj! Kliknięcie „Wezmę udział” nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na zajęciach! ?
Nie przejmuj się, jeśli nie masz pary! Osoby zapisujące się pojedynczo będą łączone w pary w miarę rejestrowania się kolejnych chętnych. Po prostu daj nam znać, a my postaramy się znaleźć Ci partnera. ?

Podsumowując… Co zrobić?
Spełnij swój amerykański sen! Przyjdź do Fred Astaire Dance Studio i zacznij bawić się tańcem już teraz!

Do zobaczenia! ?