Weekendowy Starter Tanga Argentino!

 

Weekendowy starter Tango!

 

Poznaj podstawy Tanga Argentyńskiego w weekend! Wyraź swoją historię, pasję i siebie dzięki temu niezwykle pięknemu i emocjonalnemu tańcowi.
W Tangu, jak w życiu, przeplatają się przeróżne uczucia: smutek, gniew, namiętność, bliskość, melancholia, zakochanie i zawód. Ich proporcje
będą zależeć od tego, co czujesz w duszy, słysząc dany utwór. A że nikomu z nas te stany nie są obce, z pewnością każdy odnajdzie
się w tej poetyce. Tango może być tańczone bardzo spokojnie lub dynamicznie – twój wiek nie jest tu żadną przeszkodą, a wręcz wprowadzi je w niepowtarzalny wymiar. 

Historia Tanga Argentyńskiego jest burzliwa jak jego charakter. Jego początki datuje się na pierwszą dekadę XX wieku, natomiast zaczątki Tanga jako takiego to nawet XVIII wiek. Było tańczone pierwotnie w podrzędnych barach i domach publicznych. Był to jeden z pierwszych tańców,w którym kobieta i mężczyzna obejmowali się. Unikatowy był również fakt, że ten sam utwór można było tańczyć przy pomocy kombinacji różnych figur, był to zatem, i nadal jest, taniec improwizowany.
Ze względu na swój erotyczny charakter Tango było wielokrotnie krytykowane i 

potępiane, przeżywało swój rozkwit i znów podlegało zakazom.

Ostatecznie wybiło się na światło dnia w latach 80. minionego wieku i od tamtego czasu zyskuje coraz szersze grono wielbicieli.

Dzięki Starterowi Tanga Argentino, intensywnemu kursowi weekendowemu, w dwa dni opanujesz podstawy tego efektownego tańca oraz każdy parkiet, który pojawi się na Twojej drodze.
Pozwól sobie na wiosenny romans z Tangiem Argentyńskim, a zobaczysz, że przerodzi się on w miłość na lata!

Kiedy?
1-2. września 2018, w godz. 13:30 – 17:00 (3 godziny zajęć każdego dnia plus 30 min przerwy)

Gdzie?
Szkoła Tańca Fred Astaire Dance Studio Poznań, ul. Grottgera 4/2

Koszt?
140 zł od osoby (z kartą Multisport Plus lub OK System 120 zł)

Bank: Deutsche Bank
Konto nr: PL 43 1910 1048 2218 6820 2200 0001
Fred Astaire Dance Studio Poznań, ul. Grottgera 4/2, 60-757 Poznań

Tytuł przelewu: imię i nazwisko (lub imiona i nazwiska jeśli płacisz za siebie i swojego partnera), STARTER TANGA ARGENTINO.

Zajęcia prowadzi:
Mateusz Stach

Do zobaczenia na parkiecie!